dust8

Jaká zajímavá zákoutí ČR doporučíte navštívit?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vinné sklepy Lechovice! Kožené rukavice sebou, protože půjdeš zpět do místa ubytování s předním náhonem.

Další odpovědi
Emefej

Záleží na tom, co od návštěvy očekáváš. Pokud máš rád hardcore folklor, doporučuji ústeckou čtvrť Předlice.

aliendrone

Jeď kamkoliv, s vyjímkou VALMEZU a okolí. Tam se vyskytují prapodivná individua a jedno jim KRALUJE! Však si počti, už tě v odpovědi láká někam do sklípku (určitě NECHOĎ!!) – nepřej si vidět ty konce! ;) :D :D

Kelt

Možností je celá řada. Nevím, co tě zajímá a odkud jsi, takže hnát někoho z Ostravy do Chebu kvůli krajině, kultuře a pod si musí každý zvážit sám. Bylo vydáno několik knih a konečně hodně je na youtube. Třeba je westernové městečko, hodně hradů a pod. Vše je svým způsobem zajímavé.

Hlada

Doporučuju geocaching, Díky jemu je možné poznat nepřeberné množství zajímavých zákoutí, kam by se člověk sám nedostal.

Pepa25

Česká zeměpisná NEJ – některé z níže uvedených 76 cílů jsou sice poněkud zvláštní, ale pokud si jich člověk vybere byť jen půlku má na dost dlouho co dělat 😉

Zdroj: https://www.ku­dyznudy.cz/ces­ka-nej/zemepisne

Kryšpín

Exkurze do Parlamentu ČR nejlépe v době když se začnou vyvolení handrkovat a napadat místo slušné diskuze.