Krčálek

Jaká z rakovin je nejzávažnější?

Nejlepší odpověď
tom004

I když hrozná je každá,podle mne je to rakovina slinivky,protože je to orgán,který nelze jakkoliv nahradit.

Další odpovědi
Conchus

Každá neléčená. Vždycky je pak fatální.

Sůwa

Četla jsem, že nejzávažnější a hlavně téměř neléčitelná je rakovina kůže, protože se na její příznaky přijde většinou až když je na léčbu pozdě.

http://cs.fri­artikkel.com/R%C5%AF­zn%C3%A9-typy-rakoviny-k%C5%AF%C5%BEe-kter%C3%A9-mohou-b%C3%BDt-infikov%C3%A1ni_­83995/

V každém případě je nutno dodržovat termíny všech preventivních prohlídek, protože v ranném stádiu jsou možnosti vyléčení vyšší.

Damiana

To je složitá odpověď. Statistiky se totiž mohou lišit podle toho, která je nečastější (ta pak vypadá jako nehorší). Přibývá carcinomu prsu, tlustého střeva a kůže. Nejzhoubnější – co do formy a „neléčitelnosti“ je ale podle mne „vzácnější“, ale o to zákeřnější rakovina slinivky (se stejným vysvětlením, jak píše Tom004).

mosoj

Nejzávažnější rakovina je ta vaše !!! Vlastní zkušenost.