Angi-Shy

Jaká vtipná jména pro mazlíčky vás napadnou?

Měli jsme mnoho koček, slepis, potkanů, myšek, pejsky, zebřičky i křečka a pro všechny jsem měla tendenci dávat vtipná jména převážně podle názvů jiných věcí, jako třeba mončičák, kukačka, sušenka, piškot, drobek, pažitka, plyšák, fousek… dvě slepice jsem pojmenovala i guláš a polívka :D i jedno jméno co mi přišlo vtípné jsem dala zepřičce – bobina. Zároveň jsem ale měla ráda i vznešenější jména jako pablo, sebastian, marcelo atd, ale vtipná jména mi k mazlíčkům prostě sedí líp.
Sice nyní nesháním jméno pro určitého mazlíčka, ale do budoucna se inspirace vždy hodí, tak pokud máte další nápady na vtipná jména klučičí i holčičí (pravděpodobně budu potřebovat spíš klučičí, i když samec krečka se taky jmenoval pažitka :D) tak budu jen ráda za nějaký ten výpis :)

Odpovědi
jirka F

Chocho (čti:čočo),piň­da,úďo.......at­d.

dubraro

1/ Na internetu jsou rozsáhlé seznamy jmen pro zvířátka.
2/ Svého času jsem se zabýval tím, že jsem rozmisťoval inzerci, nabízející k osvojení kočky z útulku. Útulek je pro svou potřebu pouze čísloval, v inzerátech však bylo lépe, aby měly jména. Takže jsem musel vymyslet kolem 20 kočičích jmen každý měsíc. Vylepšil jsem to ještě tím, že každý měsíc začínala jména novým písmenem abecedy. Nakonec jsem začal používat program, který pomocí tzv. trigramů generuje nová, bezvýznamová slova. Program jsem spustil, nastavil začáteční písmeno a nechal jej vymýšlet. Slova, která mi dobře zněla, se stala jmény koček. Vypadala jako Lukemoto, Sukalema, Quintilián, Peproska…

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Trigram