dust8

Jaká verze predátora je nejnebezpečnější?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nejnebezpečnější tvor na planetě Zemi je člověk. Bez něj by na tom příroda byla daleko lépe. Takže hlavní důvod pro vysokou nebezpečnost lidí je mozek. Kvůli vysoké inteligenci člověka je pro Zeměkouli tak nebezpečný.

Další odpovědi
ludekt80

Virus = balíček genetického materiálu, který využívá metabolismus jiných organismů k tomu, aby se rozmnožoval.

Poznámka : Některé viry se dokonce tak integrují do svého hostitele, že se stanou součástí dědičného materiálu. Chudák uživatel Rokio a jeho mozek :)