Která TV stanice (i online) bude online vysílat zápas v MMA Khabib vs Conor?

Nejlepší odpověď
marci1

„Zápas McGregora s Nurmagomedovem v živém přenosu by pravděpodobně měla vysílat stanice Nova Sport. Informace zde upřesníme až bude živé vysílání na této stanici potvrzeno. Pokud budete chtít souboj sledovat na svém počítači je možné využít bezplatných livestreamů, které jsou na internetu k dispozici zcela zdarma“.

https://www.be­tarena.cz/rubri­ky/sportovni-clanky/ufc-229-mcgregor-vs-nurmagomedov_2890­.html