skorcovaz

Jaká to je “zenova nálada “?

Jak se cítí ten, co má zenovou náladu..?

Nejlepší odpověď
annas

Zenová nálada je stimulující nálada, která nás povzbuzuje, vede k rozjímání, k harmonizaci, vnitřní rovnováze.

Základní myšlenkou je obklopit sebe něčím příjemným (hudba, barvy, obrazy atd), tím, co nás naladí ppzitivně. „Ztotožnit“ se s tím, co nás obklopuje.

Našla jsem v německém zdroji.

O zen v odkazu:

Lásku, moudrost a klid – tyto tři poklady vlastní každý ve svém nitru.
Stačí být přirozený, autentický a upřímný.

Více zde: http://www.laska-vztahy-duse.cz/zen/