hanulka11

Jaká to bude vůle ?

Když je nezlomná?

Nejlepší odpověď
myšpulín

Já bych řekla pevná vůle.

Další odpovědi
poa.li

Silná vůle, ale trochu mi to zavání tím, že až možná trochu příliž… možná.

anonym

Mít vůli jako Meresjev.
Existovala dokonce stejnojmenná opera,v ní hlavní,plazící se hrdina zpíval:„Ještě dneska dolezu k támhle tomu pařezu“.
Nekecám.
V opeře „Mladá garda“ měli muzikanti v partiturách na jednom místě napsáno:„Pozor,tady se střílí“.
Aby je nekleplo.
To byla heroická doba,kdy rodiče pojmenovali své dcery jmény jako „Dvouletka“ a „Pětiletka“.

A v kriminálech bylo vyprodáno a kat se nenudil.

Taková malá asociace na téma vůle.

Vůlí je spousta druhů – po životě,slabá,žád­ná,vlastnísil­ná,nezlomná…