ku.býk

Jaká tiskárna je lepší inkoustová nebo laserová?

A také hlavně která má levnější tisk??

Nejlepší odpověď
anonym

pořizovací náklady jsou vyšší u laserové, ale provozní náklady má už potom laserová tiskárna výrazně nižší než inkoustová (vytištěná A4 laserem a tonerem vyjde levněji), nemluvě o spolehlivosti (inkoust zasychá v tryskách)

1/ pokud pořídíte inkoust na častý tisk pak se vám to finančně nevyplatí, inkoust je velmi drahý a to i když počítám neoficiální způsoby doplňování už použitých zásobníků

2/ pokud budete na inkoustu tisknout příliš málo tak tiskové hlavy budou nenávratně zasychat

… volil bych každopádně laser pokud se neumíte soustředěně pohyvobat mezi těmito mezemi

  • silnou stránkou inkoustových tiskáren jsou především a pouze tisk fotografií na speciální fotopapíry. Výsledek vypadá skutečně velmi dobře ve srovnání s laserovými tiskárnami.
  • Naopak výtisky z laserovky jsou zase preciznější a přesnější pokud jde o tisk čárové grafiky (kreseb, grafů) a textových dokumentů dokumentů/tabulek. I při zvětšeném pohledu na vytištěné písmeno je patrné, že inkoust se snáze rozpíje na běžném kancelářském papíru a hrana písma není ostrá ostrá ani moc pravidelná, zatímco toner drží požadovanou hranu velmi přesně.

Další odpovědi
iq

No to záleží kolik toho chcete tisknout.Při větších nákladech vychází tisk levněji laserem.Pokud to chcete na domácí použití já osobně bych volil inkoust.Za podobnou cenu nabízí víc možností.
Pokud ale chcete tisknout pouze černobíle,tam bych volil rozhodně laser

irij

Souhlasím, že pro domácí použití a zároveň častý tisk je výhodnější inkoust. Zvláště pak při využití neoficiálních způsobů plnění.

jenniferkone

Hello my dear new friend. How are you today, I hope all is well with you .I am sorry to worry you with my Proposal for a relationship with you, but I know that you will grant my request in good faith and understanding, My name is jennifer, I just went Through your profile I have no options than letting you Know that I am interested in having a relationship with you, I will also like to Know you the more, you can send an email to my email address (konehjennifer@gmail.com) so that I can send you more details about my self Including my picture. I believe we can move from here. But bear in mind that Love has no colors barrier, no educational back ground barrier, no socio-economic Barrier, religious, language, nationality or distance barrier, the only important Thing there is love. I am waiting for your mail to my email address above Miss jennifer.Yours Sincerely

Dobrý den, můj drahý nový přítel. Jak se vám dnes, doufám, že je vše v pořádku s tebou. Omlouvám se obávat vám můj návrh vztah s tebou, ale vím, že vám poskytne svou žádost v dobré víře a pochopení, Jmenuji se Jennifer, já jen prošel váš profil Nemám žádné možnosti, než vám vědět, že mám zájem o vztah s vámi, budu také rád, aby věděli, že čím více, můžete poslat e-mail na moji e-mailovou adresu (konehjennifer@gmail.com), takže že vám mohu poslat více informací o mé vlastní Včetně mého obrázku. Věřím, že můžeme přejít od tady. Ale mějte na paměti, že láska nemá barvy bariéra, no vzdělávací zpět půdu bariéra, žádné bariéry sociálně-ekonomické, náboženské, jazykové, národnostní nebo vzdálenost překážkou, jediná důležitá věc je láska. Čekám na váš mail na mou e-mailovou adresu výše Miss jennifer.Yours pozdravem