Avatar uživatele
Registrovaný

Jaká tiskárna je lepší inkoustová nebo laserová?

A také hlavně která má levnější tisk??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

pořizovací náklady jsou vyšší u laserové, ale provozní náklady má už potom laserová tiskárna výrazně nižší než inkoustová (vytištěná A4 laserem a tonerem vyjde levněji), nemluvě o spolehlivosti (inkoust zasychá v tryskách)

1/ pokud pořídíte inkoust na častý tisk pak se vám to finančně nevyplatí, inkoust je velmi drahý a to i když počítám neoficiální způsoby doplňování už použitých zásobníků

2/ pokud budete na inkoustu tisknout příliš málo tak tiskové hlavy budou nenávratně zasychat

... volil bych každopádně laser pokud se neumíte soustředěně pohyvobat mezi těmito mezemi

+ silnou stránkou inkoustových tiskáren jsou především a pouze tisk fotografií na speciální fotopapíry. Výsledek vypadá skutečně velmi dobře ve srovnání s laserovými tiskárnami.
+ Naopak výtisky z laserovky jsou zase preciznější a přesnější pokud jde o tisk čárové grafiky (kreseb, grafů) a textových dokumentů dokumentů/tabulek. I při zvětšeném pohledu na vytištěné písmeno je patrné, že inkoust se snáze rozpíje na běžném kancelářském papíru a hrana písma není ostrá ostrá ani moc pravidelná, zatímco toner drží požadovanou hranu velmi přesně.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

No to záleží kolik toho chcete tisknout.Při větších nákladech vychází tisk levněji laserem.Pokud to chcete na domácí použití já osobně bych volil inkoust.Za podobnou cenu nabízí víc možností.
Pokud ale chcete tisknout pouze černobíle,tam bych volil rozhodně laser


Avatar uživatele
Bronzový

Souhlasím, že pro domácí použití a zároveň častý tisk je výhodnější inkoust. Zvláště pak při využití neoficiálních způsobů plnění.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Registrovaný

jenniferkone

Hello my dear new friend. How are you today, I hope all is well with you .I am sorry to worry you with my Proposal for a relationship with you, but I know that you will grant my request in good faith and understanding, My name is jennifer, I just went Through your profile I have no options than letting you Know that I am interested in having a relationship with you, I will also like to Know you the more, you can send an email to my email address (konehjennifer@gmail.com) so that I can send you more details about my self Including my picture. I believe we can move from here. But bear in mind that Love has no colors barrier, no educational back ground barrier, no socio-economic Barrier, religious, language, nationality or distance barrier, the only important Thing there is love. I am waiting for your mail to my email address above Miss jennifer.Yours Sincerely

Dobrý den, můj drahý nový přítel. Jak se vám dnes, doufám, že je vše v pořádku s tebou. Omlouvám se obávat vám můj návrh vztah s tebou, ale vím, že vám poskytne svou žádost v dobré víře a pochopení, Jmenuji se Jennifer, já jen prošel váš profil Nemám žádné možnosti, než vám vědět, že mám zájem o vztah s vámi, budu také rád, aby věděli, že čím více, můžete poslat e-mail na moji e-mailovou adresu (konehjennifer@gmail.com), takže že vám mohu poslat více informací o mé vlastní Včetně mého obrázku. Věřím, že můžeme přejít od tady. Ale mějte na paměti, že láska nemá barvy bariéra, no vzdělávací zpět půdu bariéra, žádné bariéry sociálně-ekonomické, náboženské, jazykové, národnostní nebo vzdálenost překážkou, jediná důležitá věc je láska. Čekám na váš mail na mou e-mailovou adresu výše Miss jennifer.Yours pozdravem

 

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1062
Zlatý Hlada 971
Zlatý ge0rge 951
Zlatý gecco 905
Zlatý led 884
Zlatý www 829
Zlatý badisko 818
Stříbrný cochee 684

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.