Lilix

Jaká teplota počítače je už pro počítač ohrožující?

Mám ten program co mi dole v liště měří teplotu PC,ale nevím,kolik by měl správně mít aby se nepřehříval…

Nejlepší odpověď
Hudler

No kritická teplota je většinou 95°C. V případě, že nefunguje správně chlazení není problém dosáhnout i 85°C.

Další odpovědi
mosoj

Správně fungující procesor se při zahřátí nad úroveň povolenou výrobcem vypne a když vychladne zase se uvede do činnosti.
V omezení teploty není třeba hledat žádné zázraky a při dnešní technice funguje bez závad.

Větší kamínka než procesor v počítači nejsou.