marci1

Jaká teplota je pro notebook ještě přijatelná, aby se nepoškodil ? 🙂

Notebook asi snáší menší teploty než počítač. Dnes jsem viděla muže s notebookem na slunci. ☹

Nejlepší odpověď
Lamalam

On by se neměl poškodit. Při překročení určité teploty se vypne, nebo začne padat.

Další odpovědi
gecco

Notes snese teploty víceméně stejné, jako běžný počítač, takže pokud má dobré chlazení, měl by být schopen fungovat i na sluníčku… A pokud se přehřeje, prostě zafunguje tepelná pojistka a notes se vypne.
😉
Osobně bych odhadnul, že v tomhle počasí bych na slunku dřív přestal fungovat já, než slušný notes…
😉