Kapicka

Jaká tělesa ve vzduchu mohou být přitahovány gravitační silou?

Zatim mě napadla jen letadla a vrtulníky :D ,ale nic víc.Nevědeli byste o nějakých?Moc by mi to pomohlo,předem děkuji.

Nejlepší odpověď
lexx

všechna pokud mají hmotnost větší než o.oo

Další odpovědi
arygnoc

všechny.
nehmotná tělesa neexistují (i světlo – fotony, mají svoji hmotnost).

Drap

Horkovzdušné balony, dětské balonky, rogala,ale také i déšť a kroupy, popílek a všechny nečistoty, které se do vzduchu dostanou, volejbalový míč, míček při tenisu.....našlo by se toho asi více.

Děda Louda

Zapomínáš mimo jiné na střely nejrůznějších druhů a zejména na zpěvné i ostatní ptactvo, ale třeba i nakopnutý míč, nebo krajíc chleba padající namazanou stranou dolů…