Avatar uživatele
anonym

Jaká tapeta do ložnice?

Chtěla bych se jen zeptat, jakou barvu tapety (popř jen byrevné vymalování) by ste zvolili do menší ložnice, v které je sytě žlutý koberec.
Děkuji za vaše názory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Lenjička, Pomelo74 před 4787 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Ložnice by měla být v uklidňujících barvách, kterými jsou světle modrá a zelenkavá, obojí se vám tam hodí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lenjička

Světle žlutou, pískovou, zelenkavou, jestli jste spíš romantička… A nějaká zrdcadla bez výrazných okrajů. Sytější doplňky 🙂

My máme pískový koberec a červenou barvu zdí a jsme také moc spokojeni 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

V ložnici by měly být barvy chladnější. Takže ke žlutému koberci bych volila něco světle zeleého v kombinaci v bílou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pierre

Já jsem zvyklá smpát v hodně tmavé místnosti černé/tm. fialové/ šedé, k žlutému koberci asi tu fialovou :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lola

Tapety mi příjdou out. Jsou zbytečně drahé a pracné. Volila bych barvu a to buďto pistáciovou,mo­drou,lila. Prostě pastelové odstíny. Tmavá barva ti ten malý pokoj ještě zmenší. Pak je taky zajímavá kombinace světlé kolem oken a u zdi tmavší. Jak je libo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Úplně jinou barvu si zvolí mladý člověk a úplně jinou ten co po světě běhá déle.
Mám pocit, že existují nějaké webové stráky kde si lze navolit barvy pokojů. kde nevím, ale před lety mne s něčím takovým doma trápili abych se vyjádřil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Jo ," ta Peta ", nejaka mlada by se tam hodila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Mě se líbí třeba tohle, ale místo růžové bych dala žlutou, aby to nějak ladilo s tím kobercem, když už tam je: http://www.chatar-chalupar.cz/wp-content/upload­s/2015/01/d%C5%AFm-16.jpg

před 3248 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek