*SaSuKe*

Jaká surovina má své muzeum v obci, ve které stojí zámek, na nějž Václav Kaplický zasadil velkou část děje svého románu

Jaká surovina má své muzeum v obci, ve které stojí zámek, na nějž Václav Kaplický zasadil velkou část děje svého románu Kladivo na čarodějnice?

Nejlepší odpověď
brillant

Podle mě na řešení soutěží a domácích úkolů jsou jiné stránky.

Další odpovědi
www

Vše najdeš na netu.
Bez už s těmi svými „otázkami“ do háje, tady práci za tebe dělat nikdo asi nebude.

Drap

Už to tady bylo, vyhledej si všedé liště. Soutěže se ale za nikoho neřeší.

Emefej

Proč pořád dokola – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-surovina-ma-sve-muzeum-v-obci-ve-ktere-stoji-zamek-na-nejz-vaclav-kaplicky-zasadil-velkou-cast-deje-sveho-romanu-2

Zkus si tu knížku přečíst.