IvkaH

Jaká sluchátka na běh byste mi doporučili?

Odpovědi
aliendrone

Žádná. Pokud jde o trénink, tak doporučuji nerozptylovat se poslechem a více/usilovně­ji/rychleji běhat. Pokud jde o rekreačně kondiční běh, tak prozměnu je fajn si ho užívat, zaposlouchat se do rytmu kroků, dechu a vnímat naplno okolí.

Tzv. „mobilzombie“ už je i tak dost. Ne že by mi apriori nějak vadila Vaše případná smrt či zranění, jestliže díky nedostatku percepce mi vlítnete pod auto. Jenže bohužel nejezdím tankem a poškrábaný lak mě už dokáže zdvihnout adrenalin. :(

JežíšKristus

Záleží jestli chcete náhlavní nebo špuntová, mně se do posilovny osvědčily náhlavní JBL UnderArmour: https://www.ma­ll.cz/sluchat­ka/jbl-under-armour-sport-wireless-train-rozbaleno dělají i špuntová…

paul1

Vím o jednom lékaři, který pracuje na otorinolaringo­logii, ten když vidí chodce, nebo běžce se sluchátky, tak říká: to jsou moji budoucí pacienti. Ony totiž uši potřebují větrat, Když se tomu zamezí, tak se tam drží plísně a jiné potvory.