majki636

Jaká sluchátka byste mi doporučili na běh?

Odpovědi
icurusL

Koukám že tu jsou všichni chytří a odpovídají úplně na něco jiného.
Špunty bych doporučil, ty se drží v uchu tudíž při běhu je menší pravděpodobnost že vyklouznou.
Dále například sluchátka značky Koss ale ty s tím úzkým kovovým nastaviteným pruhem, ty taky dobře drží.

Emefej

Žádná. K běhu sluchátek netřeba.

elkon

K běhu potřebuješ nohy, ne sluchátka. Užívej si přírodu.

mosoj

Hlavně boty, na ty nezapomeň!

Jsem Jan

Já mám už dva roky bezdrátová od samsungu.
Podobná novější verze je tahle: https://www.czc­.cz/samsung-galaxy-buds-bila_2/280951/­produkt
Sice neběhám, ale myslím si, že by to s nimi bez problému šlo.
Je tam i režim odposlechu okolí, kdy slyšíš co se okolo tebe děje + nemusíš je vyndávat, když s tebou někdo mluví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.