xiperio

Jaká sluchátka, aby nebyl vůbec slyšet okolní zvuk?

Potřebuji koupit sluchátka, přes celé uši,aby netlačili a abych neslyšel vůbec okolí. Nemusí být nějaké značkové, ale aby 100% tlumily. Poslech filmu s PC. Děkuji za tipy.

Odpovědi
JežíšKristus

Audio-Technica ATH-M40×. Bez mikrofonu, ale skvělý zvuk.

anonym

Headset HyperX Cloud II černý/červený (KHX-HSCP-RD) viz datart.cz

(z vlastní zkušenosti)

Emefej

Podívej se po nějakém uzavřeném typu. Slušná a poměrně levná jsou AKG, velmi dobrá a trochu dražší jsou Sennheiser. Já mám Roland RH5, stály asi 800, hrajou velmi slušně a jsou relativně pohodlná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.