Kostka0

Jaká slova jsou v levelu 6 v Pixwords?

V Pixwords jsem zrovna v levelu 6 a moc mě ta hra baví. Jenže jedno slovo mě tam trápí, je to takové lednice – sedm písmen a druhé písmeno je R a čtvrté myslím Z. Mrazák mi tam nepasuje (kvůli výběru písmen) a zkoušela jsem i nápovědu, ale vážně nevím. Vím, že to mám vyluštit sama, ale když si člověk neví rady? Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
ixpektix

Vyber si od tud 🙂

http://www.gol­denweb.cz/pix­words/pictures­.php?cat=6

Další odpovědi
klumprt

Takhle se ptát nemá cenu. Jednak mám za to, že levely se každému tvoří jinak, takže slovo co máš ty v levelu 6 může mít někdo jiný v levelu 57, a jednak se ve hře nedá zpětně dívat na vyřešené levely.
Musíš se podívat na nějakou stránku s nápovědou, je jich víc. Například ta, co doporučuje ixpektix.

gecco

Je to poměrně snadné – zkus jiný jazyk (nemyslím vepřový, ale cizí)…
😉