dmatejek777

Jaká skupina lidí se nemusela bát, že je odvezou(za 2.sv. valky) do koncentračního tábora? Kdo nemusel mít strach?

Nejlepší odpověď
Drap

Svým způsobem se museli bát všichni. Nejrizikovější skupinou byli židé, cigáni, ti co byli zapojeni v odboji. Ale i ti co někde něco nevhodného řekli, nebo je kdokoli udal, třeba i bezdůvodně. Všichni co se nějak provinili tehdejším nařízením.

Další odpovědi
anonym

Ti, kteří nežili na územích ovládaných (či anektovaných) ´Němci´, Japonci a Rusy.
Takže strach museli mít – do jisté míry, všichni, kdo v dosahu jejich armád (´právního´ řádu) žili.

Emefej

Jistotu neměl nikdo.

petra15

Kdo byl hubený se bát nemusel, nebot do koncentráku se vozili jen tlustosi – aby zhubli, vesmes zidovstí obchodníci. Doufám, ze taková odpoved byla za komancu velmi cenena pri písemce z obcanské nauky – máte nekdo zkusenosti?:D
Doplňuji:
Nenajde se zde nikdo, co takto odpovedel pri „obcanské nauce“? <Vzdyt je to normální názor, opírající se o moje zkusenosti s tlustochy a hubnutím…kdyz toho „zraní“ nemohou nechat…:-):D