Hanuljak

Jaká si myslíte, že by mohla být hlavní témata krajských voleb ve Zlínském kraji?

Co si myslíte, že by mohlo být tématem krajských voleb ve Zlínském kraji?

Odpovědi
Drap

Lze předpokládat , že u každé volební strany budou témata mírně odlišná. Některá však lze odhadnout. Například: zvýšit zaměstnanost,zvýšit sociální jistoty, snížit daně, ekologie, využívání dotací atd.

Hanuljak

Spíš mám na mysli Zlínský kraj a jeho témata, ne celostátní věci, a to, co kraj přímo ovlivnit nemůže.