Mirdas

Jaká ryba je nejchutnější ?

Kterou rybu máte nejoblíbenější a jak ji připravujete k obědu ?
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi a určitě vyzkouším.
A mořské ryby ?

Nejlepší odpověď
Drap

Pstruh. Jen na másle trochu kmínu a trošku soli.

Další odpovědi
Lamalam

Manžel a táta občas chytí lipana, chutnější sladkovodní rybu neznám. Připravuji klasicky na másle se špetkou kmínu, pepře a soli. Nic víc není potřeba.

beer

Dávám přednost tučnějším rybám a moje největší pochoutkou je uzený úhoř.
Z těch ostatních pak candát i okoun – pečené se zeleninou, kořením, k tomu brambor.

marci1

Losos. Jen posolit, popepřit a opéct.

anonym

Candát, štika. A z mořských asi platýs a tuňák.
A v podstatě všechny mám asi nejraději grilované.

Emefej

Pstruh, siven nebo lipan smažený na másle. Sumeček americký vyuzený a poté naložený do oleje s cibulí a kořením.

Andrejs

Nějaká hlavně tepelně upravená.