dust8

Jaká průměrná promile v krvi dodává tu nejlepší náladu?

Odpovědi
led

Niekomu stačí ovoňať „štupeľ“ a niekto potrebuje za kamión alkoholu.
Akákoľvek štastistika v tomto nie je spoľahlivá.

Kepler

To je široká škála závislá i na tom, jak rychle se člověk ožírá. Počáteční (euforická) fáze začíná už při pár promile a stupňuje třeba až do dvou i více. Pak nastupuje fáze střízlivění, útlumu a špatné nálady. Až vytuhne jak veka, je šmytec.

Hufnágl

U mne to je 3 ‰. To jezdím jako Fittipaldi, žeru jako Otesánek, miluji se jako Robert Rosenberg… himl, to je náladička.