jaka profese se vam nelibi u zen a muzu?

zena-policajtka,muz zubar

Nejlepší odpověď
Bunnik

Muž model, žena bachařka…

Další odpovědi
panenka

U ženy se mi nelíbí když pracuje mezi hasiči
a u mužů je to kadeřník

iceT

co k tomu dodat?dnes mame tu emancipaci a spousta zen vykonava drive chlapske povolani,ale napr.takovy muz zubar ma trebas vic sily pri trhani zubu a zena ridicka je pri jizde opatrnejsi,tezko rict.kazdopadne me vadi zena v armade.ale to je vec nazoru.

ReHu

Mě nesedí ženy boxerky. Jednou jsem viděla v TV reportáž a … nic moc.

ten který je

Já to tak neberu.Znal jsem jednu dívku co jezdila i s nákládákem (Tatra 815).Musím se ale přiznat že jednou jsem narazil v jednom OC na aranžéra který oblékal za výlohou sádrové sochy a měl vycpaná prsa.Neubránil sem se úsměvu.:-D

martina1

Mě muži uklízeči a ženské hospodské.

Michal

Ženu popelářku si nedovedu představit,ale doba je jiná.Muže jako stylistu bych si také nedovedl představit a vidíte:jsou ,a velmi úspěšní.Dodatek"To platí i u kadeřníků a jiných,kdysi ryze ženských povolání".Ale boxerky to už je opravdu moc i na mě.

ibišek

Mně osobně nesedí profese ženy, jak to správně napsat „městské policistky“. Ty co pracují v terénu, když je vidím procházet se u nás po městě… Muž stevard.