Avatar uživatele
aramah

Jaká práce je pro vás nepřijatelná?

jakou práci děláte jen proto že musíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, ten který je, annas, Jahoda, anonym, dagry, rynek878, nabubindes před 5050 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

naprostý souhlas s „ten který je“,jenom dodám,že s přibývajícím věkem jsem vůči týrání a zabíjení zvířat více a více citlivější.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Nemohl bych pracovat někde kde se zabíjí zvířata např.na jatkách a pod.To bych opravdu nemohl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

jak píše ten který je,pak jsem ještě přemýšlela,že bych nezvládla pomáhat hodně nemocným dětem,nesnesla bych to jejich utrpení. Jinak když jsem pomáhala jako soc.prac.starouškům to bylo jiné. Ti už mají vše za sebou,ale kdybych je viděla jak trpí,to bych také těžko zvládala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

na to je těžké odpovědět, jako malý 4–5 letý ogárek jsem chtěl až budu veliký jezdit s hovnocucem (fekální vůz), nikdy jsem se k tomu nedostal, ani jsem to nezkusil… nepřijatelné? jako že bych raději zemřel hlady? to mi připadá ještě těžší odpověď, nevím a ani si nejsem jistý, že ve vypjaté situaci bych udělal to či ono… to opravdu nevím! protože práci kterou dělám jen proto že musím, tak to dělám proto, že ji za mně nikdo neudělá, třeba posekat trávu… možná jsem se do toho zbytečně zamotal a jak se znám nějaké východisko bych našel, řeším věci spontáně za pochodu, nějaké racionální řešení se nakonec vždy najde.
Doplňuji:
teď teprve zjišťuji co všechno se dá nazvat prací… ono je rozdíl dělat něco o své vůli a muset s donucení! já vím, že o své vůli bych se nikdy nestal námořníkem!

Upravil/a: nabubindes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Ano, i pro mě je práce na jatkách nepřijatelná, tak jako práce ve výzkumáku, kde se testují nové věci na zvířatech. A pak bych ještě nemohla dělat nějakého reklamního pracovníka, který nabízí zboží, ikdyž o něm ví, že je to šmejd a přesto ho vychvaluje a doslova nutí (hlavně starým lidem).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Díky bohu, dnes sice pracovat mohu, avšak nemusím. Jinak za nejhorší považuji období, když jsem byl nucen pracovat jako servilní vykonavatel cizí vůle. Naproti tomu v dobrém vzpomínám na roky tvoření a svobody , kdy jsem prováděl rozbory a analýzy různých sektorů podnikové sféry. Při koncipování tzv. plamenných závěrů a opatření často pomohla i nějaká decinka dobrého vína.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Takových prací je hodně.Jde ale o to,co by to stálo,odmítnout.
Např.- chtěl jsem být detektiv.Tajem­no,lulka v hubě a tak.Romantika. Když jsem uviděl to,co jsem uviděl -nikdy.Každá práce nějakým způsobem člověka „poznamená“ Takový – třeba cukrář bude asi umazaný od šlehačky.Ten,kdo vybírá záchody…Nejzá­važnější – naučí se,je naučen tak i přemýšlet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Souhlasím s ten který je.
Záleží na tom, jak nutně finance potřebuji. Pakliže potřebuji a nic jiného nemám, beru to, co je a hledám lepší.
Obecně je pro mě nepřijatelná ta, kde jsem na někom či něčem závislá a nemám možnost skutečnost ovlivnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sefovi splnit rozkaz pri jeho spatne nalade,promne neprijatelne od mladi.Mam rada svobodu a tak nemusim,delam to co uznam za vhodne a co me bavi.A jde to take.
Doplňuji:
A jinak jeste dodam -kafilerie a to co pise ten ktery je.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Nedokáži si představit,že by mi byla na úřadu práce/jako v Německu /nabídnuta profese prostitutky s tím,že když profesi bezdůvodně???nep­říjmu, budu vyřazena s evidence.To bych asi musela umřít hlady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Jako „Ferda Brablenec“ umím a dělám práce všeho druhu(viz odkaz). A nejspíš k nelibosti některých zúčastněných, jako chovatel masného domácího zvířectva a kuchař musím občas nějakého toho tvora „zneživotnit“ a upravit do poživatelného sta­vu.

Zdroj: hodinovy-manzel-liberec.nolimit.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek