Butters_xD

Jaká postava světových dějin je na světě nejznámější?

Odpovědi
Kelt

Tak nabízí se minimálně 100 kandidátů. Měl bys to trochu specifikovat. Období, oblast, pro koho. Gaius Iulius Caesar, Napoleon Bonaparte, Karel IV. císař Zikmund, Leonardo na Vinci, Issac Newton, Alexandr Veliký, Kolumbus, Gagarin a pod. Tak si udělej náhodné dvojice a posuzuj takto. Co člověk, to názor.

Aura

Alexandr veliký, Caesar, Buddha, Ježíš, Mohamed, Karel Veliký.
Neexistuje zcela nejznámější postava, záleží z které oblasti se na to díváš, zda na politické a vojenksé vůdce nebo náboženské vůdce, inovátory, vynálezce a vědce, mysitele, filosofy, umělce, spisovatele, revolucionáře a takhle bychom mohli pokračovat. Spousta osobností z různých oborů, které jsou světově proslulé a slyšel o nich každý.

Mr. Marek

Třeba Franklin D. Roosevelt.

Dochy

Hitler? Myslím, že je známější než kdokoli z těch ostatních co tu byli jmenováni 😉

ivzez

Ptáte se jaká. Na to je jenom jedna správná odpověď > ta nejznámější.

Kdybyste se zeptal konkrétně, byla by odpověď jiná.
Ale i tak si myslím, že by bylo více kandidátů, že by nešlo jen o jednu osobu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.