Photoguy

Jaká posilovací pomůcka by pro mě byla nejlepší?

Ahoj, je mi skoro 14,jsem kluk a jsem hubený a vysoký, chtěl bych k Vánocům něco na posilování. Viděl jsem: http://www.in­sportline.cz/7514/po­silovac-celeho-tela-spokey-twin-d.. Chtěl bych posilovat hlavně břišní svaly a záda a prostě si spevnit tělo.. :D

Odpovědi
anonym

Nejlepší by pro tebe bylo kontaktovat nějakého ´profíka´ (ať už tělocvikáře ve škole nebo cičitele ve fitku) a nechat si od něj naplánovat sestavy cviků (a naučit se ty cviky – špatnou technikou si můžeš i značně ublížit).
Ale pokud chceš hlavně něco k Vánocům, klidně si pořiď to kolečko – když nic, dá se pomocí něj dobře rozbít ´nos´…
😉

jancek

A vy máte doma co za stroje? taky doma máme něco, není toho mnoho, ale pár kousků se tam najde

hanak884

my doma máme mini posilovnu a to hlavně díky tomu že máme doma puberťáka který rád cvičí a co si budeme taky si rád zacvičím

jancek

ženský tak jaké ty stroje jste si nakonec vybrali a pořídily domů?

adelickaa

Koukám se koukám, ale stále mi to nijak moc nepomáhá, takže jsem pořád na stejném bodu

malinaa

Kupovala jsem synovi činky https://www.fit­ham.cz/jednoruc­ni-cinka-sestihran-hms-2-az-60-kg pěkně přehledné a super cena. syn byl nadšený a jásal a cvičí, takže super :)

adelickaa

No teda tam na tom fitham je mega výběr, jen vůbec netuším a ani nevím který teda koupit, ideálně univerzální nějaký? existuje?

modrokakocka

na popud jsem se koukala a líbí se mi to, ale co z toho pořídit nebo omrknout to netuším, strojům prostě nerozumím

modrokakocka

jakože já se trochu ve cvičení vyznám, ale v tom co mám koupit moc né. Koukala jsem se na https://www.fit­ham.cz/ a myslím že bych tam i vybrala ale co přesně a které je lepší a co a jak, to už pokulhávám…

kocicinka2

taky se nevyznám, ale muž má doma cosi jakési fitham nebo co.. možná tady bude vědět nějaký chlap, ale klidně jestli chceš tak se ti můžu doma zeptat :)

modrokakocka

V posilovacích strojech se vlastn vůbec nevyznám, ale kluk pořád chce mít doma nějakou menší posilovnu, tak jsem si říkala, že by bylo fajn něco mu koupit. Co ocení takový mladý kluk? tipy rady? ať to zase ale není moc velké a drahé..

jancek

to je tak strašně rozdílné.. musíš si určit k čemu má být posilvoací stroj určený a na jakou část těla se chceš zaměřit a tak.. a taky finance atd..