Avatar uživatele
Photoguy

Jaká posilovací pomůcka by pro mě byla nejlepší?

Ahoj, je mi skoro 14,jsem kluk a jsem hubený a vysoký, chtěl bych k Vánocům něco na posilování. Viděl jsem: http://www.in­sportline.cz/7514/po­silovac-celeho-tela-spokey-twin-d.. Chtěl bych posilovat hlavně břišní svaly a záda a prostě si spevnit tělo.. :D

Zajímavá 0 před 3807 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejlepší by pro tebe bylo kontaktovat nějakého ´profíka´ (ať už tělocvikáře ve škole nebo cičitele ve fitku) a nechat si od něj naplánovat sestavy cviků (a naučit se ty cviky – špatnou technikou si můžeš i značně ublížit).
Ale pokud chceš hlavně něco k Vánocům, klidně si pořiď to kolečko – když nic, dá se pomocí něj dobře rozbít ´nos´…
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jancek

A vy máte doma co za stroje? taky doma máme něco, není toho mnoho, ale pár kousků se tam najde

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

my doma máme mini posilovnu a to hlavně díky tomu že máme doma puberťáka který rád cvičí a co si budeme taky si rád zacvičím

před 1726 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

ženský tak jaké ty stroje jste si nakonec vybrali a pořídily domů?

před 1736 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Koukám se koukám, ale stále mi to nijak moc nepomáhá, takže jsem pořád na stejném bodu

před 1755 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

Kupovala jsem synovi činky https://www.fit­ham.cz/jednoruc­ni-cinka-sestihran-hms-2-az-60-kg pěkně přehledné a super cena. syn byl nadšený a jásal a cvičí, takže super :)

před 1756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

No teda tam na tom fitham je mega výběr, jen vůbec netuším a ani nevím který teda koupit, ideálně univerzální nějaký? existuje?

před 1757 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

na popud jsem se koukala a líbí se mi to, ale co z toho pořídit nebo omrknout to netuším, strojům prostě nerozumím

před 1785 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

jakože já se trochu ve cvičení vyznám, ale v tom co mám koupit moc né. Koukala jsem se na https://www.fit­ham.cz/ a myslím že bych tam i vybrala ale co přesně a které je lepší a co a jak, to už pokulhávám…

před 1785 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

taky se nevyznám, ale muž má doma cosi jakési fitham nebo co.. možná tady bude vědět nějaký chlap, ale klidně jestli chceš tak se ti můžu doma zeptat :)

před 1787 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

V posilovacích strojech se vlastn vůbec nevyznám, ale kluk pořád chce mít doma nějakou menší posilovnu, tak jsem si říkala, že by bylo fajn něco mu koupit. Co ocení takový mladý kluk? tipy rady? ať to zase ale není moc velké a drahé..

před 1789 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

to je tak strašně rozdílné.. musíš si určit k čemu má být posilvoací stroj určený a na jakou část těla se chceš zaměřit a tak.. a taky finance atd..

před 1795 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek