verka

Jaká pokrývka hlavy vám sluší?

Přichází zima a vítr a mráz. Co si dáváte na hlavu a hlavně, jak vám to sluší?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nesluší, ale teplo je teplo.

Další odpovědi
Jahoda

Mně nesluší žádná pokrývka hlavy. Buď vypadám jako úchyl nebo jako malé děcko. Těžko si vybrat, co je lepší 😁 Možná nějaké klobouky, které se nosí na pláž. V nich mi to celkem ujde, ale taky žádná sláva 😁

Mili @

Já v nejhorším případě vrazím na hlavu kapuci.
A pak ji sundám, a mám vlasy přilepené k hlavě jak de..l!

ReHu

Většinou nosím teplou čelenku. Stejně je nejvíc zipma na čelo a uši. Nemám pak spláclé vlasy.
Když je hodně šeredně, tak na hlavu něco napařím, ale přizpůsobuji i účes. Takže většinou nějaký uzel na plocho.

Martina S.

Jelikož mám vlasy asi 3 centimetry dlouhé tak musím nosit čepici. Nosím takové obyčejné kulichy a nebo čelenky.

GM

V jakékoliv pokrývce hlavy vypadám jak pako, nenosím žádnou.