Která pojišťovna nabízí všeobecnou a nejlepší pojistku „na blbost“?

Odpovědi
Drap

Nelze určit. Netušíme co přesně potřebuješ.

cochee

Žádná pojistka na blbost není všeobecná. Na každý druh zaměstnání (např: řidič z povolání, skladník, operátor ve výrobě) a mnoho jeho aspektů (bude či nebude řídit referentské motorové vozidlo, má či nemá svěřenu do užívání výpočetní techniku atd. atd.) je vypočítávána. Mohu ti jen doporučit, abys četl velmi pozorně podmínky. (Minimálně) jedna z pojišťoven uzavírá pojistku na blbost, která nejde vypovědět jindy než ve výročí. Nebudu říkat, která. Odešel jsem z práce před koncem zkušební doby a tato pojistka nešla zrušit…