Mika47

Jaká písnička od Lucovica Einaudiho se vám nejvíc líbí??

Jaká písnička od Lucovica Einaudiho se vám nejvíc líbí?? Máte rádi jeho skladby? Mně osobně se nejvíc líbí Nuvole Bianche.
Jak se vlastně jeho jméno vyslovuje?? Normálně, tak jak se to píše? Díky
Doplňuji:
Díky… Překlep.. :)

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Na Primaveru jsem měla vystoupení… Skvěle se na to tancovalo. Ta tvá uvedená je taky krásná, klavír je zkrátka mocný nástroj…

Další odpovědi
briketka10

píše se Ludovico Einaudi dej si jméno
do překladače zvol italštinu uslyšíš, jak
se vyslovuje..
jinak jeho skladby neznám, ale piano
mám ráda..

Yggdrasil.

Já miluju Divenire! Ta je nejkrásnější :) A Una Mattina taky není špatná. Jinak tu tvojí neznám, jdu si ji poslechnout :D