franku

Jaká parametry by měl mít tablet,aby se tam ukázaly aspon e-mail

Doplňuji:
Wi-fi je samozřejmost,ale spíš myslím parametry

Nejlepší odpověď
Hamon

Určitě by měl mít displej a něco, čím tam ty maily dostaneš – buď síťové připojení/připojení na Internet nebo alespoň čtečku paměťových karet.
Doplňuji:
Tablet je na konzumaci obsahu, pro jeho vytváření je nevhodný. A na čtení mailů bude stačit libovolný.

Další odpovědi
arygnoc

priznám sa, tablet som mal asi +6 mesiacov s androidom, a tááák som s ním raz mrštil o zem, že to nerozchodil.

je šunt, blbosť, písať sa na tom nedá, – proste iba hračka na surfovanie, filmy, hudbu.
no a za tie prachy?

ne.

takže bez parametrov, radšej nb, alebo keď niečo malé, tak netbook.