Terisek

Jaká opera co jste kdykoliv kdekoliv viděli se vám líbila nejvíce?

Nejlepší odpověď
pukula

opera Rusalka

Další odpovědi
led

Jednoznačne Aida v podaní divadla La Scalla koncom 60-tych rokov minulého storočia.
PS
Tá ma vlastne dostala do sveta opery, v tej dobe som bola akurát zbláznená do histórie starého Egypta. V neskorších rokoch Nápoj lásky, Čarovná flauta a podobne. Žiaľ, nie v podaní slovenských a českých divadiel, ani neviem prečo