dust8

Jaká myslíte, že jsou pravidla pracovního oběda?

Odpovědi
Kepler

Může se mluvit trochu i o práci, ale ne s plnými ústy. To je proti etiketě. Jinak platí i ostatní pravidla při stolování.

Rokio

Napíšu to, co Kepler neřekl.

Z hlediska práva musí být doba vyhrazená pro pracovní oběd nejméně 30 minut.

autacek

Pravidla pracovního oběda? Být zpět do 30 minut a zas makat u stroje.

Kepler

Rokio: nepleť si pracovní oběd s přestávkou na oběd ve firmě. Pracovní oběd může být uspořádaný kdykoliv a kdekoliv a může trvat klidně i dvě hodiny. Je to záležitost hlavně při jednání mezi politiky nebo při jiných důležitých jednáních.