StepanHavlin

Jaká myslíte, že je pravděbodobnost, že spadne letadlo?

Touto otázkou vás nechci zkoušet, ale naopak mě zajímá, co si myslíte. Sám znovu letadlem poletím a můžete mi odpovědět i jaká je šance, že spadne, nebo tak.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Kepler

0,1 %

Tak tohleto, soudruzi, vím naprosto přesně!
http://measure­.feld.cvut.cz/grou­ps/LIS/downlo­ad/prednasky/KLS/KLS_1­.pdf

Kulpix

10%

anonym

0 %

je to přesně 0.00000909090­9090909091%, neboli 1 z 11 milionů.

Zdroj: http://eliteda­ily.com/news/wor­ld/people-terrified-plane-crashes-even-though-rare/977885/

Drap

0,1 %

Odhaduji na 0,1%

Rokio

0 %

Jedna ku jedné miliardě. Kdyby to byla 0,1 %, tak by se o hodně zvýšila úmrtnost lidí na Zemi, až by letadla zakázali.

Neboj se! Letadlo je mnohem bezpečnější než např. auto.

Quimby

0 %

https://www.flig­htradar24.com/
Tato mapa ukazuje pohyb většiny větších civilních letadel. Můžeš si tedy udělat obrázek o tom, kolik jich je ve vzduchu v každém čase. Takže to když jednou za půl roku někde spadne jedno, dvě letadla je sice smutné, ovšem ta šance, že tím letadlem zrovna poletíš je skutečně mizivá.

(Pro to aby byly vidět všechny letadla je nutné mapu trochu přiblížit. Je tam totiž pevný limit(1500), kolik jich to zobrazí na jednou. Celkový počet letadel ve vzduchu je uveden vlevo nahoře, momentálně něco přes 13 tisíc.
Mapa taky nezobrazuje malá letadla a armádní stroje.)

Při šanci 0,1% by nám denně spadly stovky letadel.Ne-li více.

Adamos00

100%

anonym

Omlouvám se, můj údaj byl o pravděpodobnosti úmrtí při letecké nehodě, nikoliv o o pravděpodob­nosti nehody.