salsa verde

Jaká může být pokuta za zavinění vážné dopravní nehody?

Nejlepší odpověď
chudst

Pro ridice:

Způsobíte vážnou dopravní nehodu s úmrtím nebo těžkým zraněním: bodu – 7, cena – 25.000 až 50.000 Kč, odneti svobody – 1 až 10 let.
Doplňuji:
ZPET! Odneti svobody nahrazuji „Odejmuti ridicaku!“

Michal Kohle: zalezi na druhu a na soudu a take samozrejme na vasi spolupraci. Pokud odjedete z mista cinu, budete mit samozrejme dalsi sankce a tam uz skutecne hrozi i vezeni. Ale pokud proste zpusobite dopravni nehodu a i budete delat vsechno mozne proto, abyste to urovnal (tj. zachovate se spravne – zavolate sanitku, atp.), soud nemusi naridit nutne vezeni.

Zdroj: http://www.an­tiradar-shop.cz/antira­dary/bodovy-system

Další odpovědi
Michal Kole

To je spíš vězení než pokuta