Jaká může být maximální délka USB kabelu, aby byl provozuschopný?

Nejlepší odpověď
Travis

prej 5 metrů, když je vcelku… Pak můžeš použít 5 hubů a 6 pětimetrových kabelů – takže maxímální vzdálenost by měla být 30 metrů…

Zdroj: http://www.techdot­.eu/index.php/2008/01­/06/teorie-usb-na-30m/

Další odpovědi
Ar

Jen bych doplnil Travise, ten Hub musí být aktivní (s napájením), pasivní by nepomohl.

Hykam

Podle normy údajně 5m ale záleží na více faktorech.
Ale existují prý USB zesilovače s kterými dosáhnete i větších vzdáleností.

Zdroj: www.techdot.e­u/index.php/2007/12­/21/test-usb-na-20m/

kablik

zvědavost mi nedá, ptám se k čemu je tak dlouhý kabel USB dobrý, třeba by se mi to taky hodilo?