luky.1986

Jaka minimalni navstevnost – lifestyle – webu staci k tomu, aby web generoval z reklamy Kč 3000,– mesicne?

Kdyz bude prubezne aktualizovan, aby si navstevnost udrzel. Prosim vecne a konkretni priklady, bez mlaceni slamy:))

Odpovědi
Klaproth

Jak je tomu dnes netuším. V dávných dobách, kdy průměrná cena za proklik AdSense byla cca 5 Kč a míra prokliku činila na mém webu 4,5%, by stačilo k výdělku 3000 Kč pouhých 13500 návštěvníků měsíčně. Dnešní ceny za proklik jsou většinou mnohem nižší, ale u Lifestyle webu ze zase dá předpokládat podstatně vyšší míra prokliku.