kesim

Která média sledujete?

Mám na mysli hlavně zahraniční politiku. CNN, BBC, NY Times, Fox News…?

oprava: Která média sledujete (ne jaká)

Nejlepší odpověď
annas

Jaká média? Především česká veřejnoprávní. .

Která média? Např. internetový deník Neviditelný pes, týdeník Respekt, někdy Echo 24, Novinky, Aktuálně, internetovou DVTV atd.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Ánšto jazyky neovládám, tak z Tebou jmenovaných žádná. Takže pouze naše běžné TV, rozhlas a pak některá netová, ale vše pouze v češtině. Ale vše je nutno dobře „filtrovat“ přes vlastní mozek, neboť všechna nás účelově a tendenčně „masírují“. A určitě i ta zahraniční, která jmenuješ, nejsou výjimkou.

roza

Žádná nesleduji

mosoj

Sputnik a další.

Pella

Já žádné z těch co jsi uvedl, mezi mé používané patří hlavě YouTube

Kryšpín

Rádio Bubli fuk a občas novodobé blábolky v České televizi