mikee.nikee

Jaká max. povolená rychlost v autoškole ?

Je jiná oproti normálu ?

Odpovědi
chudst

Není. Ale snad každý, kdo začíná, jezdí „pomaleji a opatrněji“, než během dalších jízd jezdí „rychleji a bezpečněji“.
Doplňuji:

  • kde jezdí rychleji …

honza19hk

stejná jako normálně,ale někteří instruktoři nemají rychlou jízdu moc rádi.Já když dělal papíry na nákla´dák,jezdil jsem ještě na starý dobrý V3Sce tak mě instruktor říkal že jedu moc rychle a to jsem jel ca 48km po městě.
Pravdou je že ta vejda jela max 60 nebo´t pak by se roztrhl kardan.

cukrar

rychlost v autoškole se neliší od předpisu pro jiná vozidla. Stále dle zákona 361/2000