JarkaHor

Jaká máte kritéria pro výběr mateřské školky?

Odpovědi
Drap

Žádná, už jsem přerostlý, nevzali by mne. Když jsem kdysi vybíral pro děti, tak to bylo snadné. Vybral jsem tu jedinou dostupnou.

Rokio

Hlavní kritérium je, aby se v ní neučilo, ale aby si v ní děti mohli jen hrát a neměli žádné povinnosti. Ty přijdou až vstupem do první třídy ZŠ.

elkon

U nás to bylo snadné, v době, kdy naše děti chodily do MŠ, byly školky dá se říci na stejné úrovni. Nikdo si nevymýšlel hlouposti a fungovalo to dobře. Děti byly spokojené, vyhrály si a přiučily novým věcem. Takže šly do školy dobře připravené. Spokojenost byla i ze strany učitelek v MŠ také. Byla to jen otázka blízkosti MŠ k bydlišti, což se také povedlo. A o prázdninách se školky různě zastupovaly, aby se vyřešila doba, kterou nemohli rodiče mít např. dovolenou a děti musely do jiné školky. Učitelky měly také nárok na volno.

Kazatel

Kritéria jsou jednoduchá, najít alespoň jednu v dosahu, kam se vaše dítě kapacitně
 vejde.

IvkaH

Tím, že jsem chtěla dát dceru do anglické školky, tak se mi okruh zúžil a to o tolik, že jsem jinakonec dala do školky soukromé a jsem moc spokojená.

JarkaHor

Jaký máte názor na soukromou mš ? Myslíte, že poskytují stejné vzdělání jako ve státních školkách ? Nejvíc v dosahu máme tady tu soukromou školku www.trojskalabut.cz a co mě hodně zaujalo je ten výběr kroužků.

elkon

Rokio neplácej nesmysly, o dětech nic nevíš. Začni u toho, že si najdeš ženskou.