Rohlik

Jaká kvalita videa projde skrz koaxiální kabel?

Projde skrz koax. kabel HD (720p) video bez ztráty kvality?
Doplňuji:
Upřesnění: Jak kvalitní televizní signál lze přes koaxiální kabel propustit do TV ze satelitního přijímače či DVB-T, atd…

Odpovědi
jáára

ne.
respektive nevím jak to myslíš. jak chceš přenášet obraz přes koax? odkud kam?

huxa

Dle toho jaké video, reps. jaká kvalita obrazu. Koax by měl pobrat teoreticky tušímže 10 Mbit/s, tudíž obyčejná videa by problém býti neměla. Vždy dochází k rušení a útlumu signálu, tudíž bude docházet také ke zkreslení obrazu, ztrátě původního-tudíž jakési kvality.