Alesh

Jaká/která kuchařka od Romana Vaňka vyšla jako poslední?

Žena ji chce k Vánocům a já se nějak nemůžu dopátrat, která to je. Kde to zjistím s jistotou? Je mi blbý se ji ptát přímo, chci aby to bylo aspoň trochu napínavý, jestli se trefím.

Nejlepší odpověď
annas

Mohla by to být tato – informace z 11. 11. 2018

„Autor kuchařských bestsellerů Roman Vaněk vydává dlouho očekávanou kuchařku Jednoduše & dokonale – MASO. “

https://www.me­gaknihy.cz/ne­zarazeno/328750-maso-jednoduse-dokonale.html

Ale pro jistotu bych se zeptala jeeště v knihkupectví. Vždy to tak dělám, když se ptám, co vyšlo.