zjentek

Jaká/která práce se zvířaty je nejzajímavější?

Chovné a záchranné stanice? Zvířecí hotely? Drůbežárny? Práce v zoo? Lov a odchyt? Myslivectví? Rybí sádky? Bleší cirkus…? Co vás napadá?

Jaká je, DLE VÁS, ta NEJZAJÍMAVĚJŠÍ práce se zvířaty? Která to je?

Nejlepší odpověď
Kepler

Za mně práce v ZOO, nebo výcvik psů, sokolnictví. Nejhorší jsou snad drůbežárny a prasečáky, je tam ohavný smrad. Kdo ale má rád zvířata, přijde mu každá práce fajn.

Další odpovědi
Drap

Jatka, o se můžeš u takového zaměstnání najíst.

aliendrone

Pořádání kohoutích/psích/et­c. zápasů (spojeno s provozováním sázek)? ;)
Hele, na kohoutovi můžeč navíc vydělat nejen sázkou, ale z poraženého je třeba fajn polévka aj. dobroty! :D :D :D

Jackyn

Tak mě přijde jako skvělá práce se zvířaty cvičitelé vodních živočichů. Na dovolené jsme byli s rodinou na delfíni show a to nemělo chybu. Byl tam i mrož a lachtani a jsou to skvělá zvířata a podle mě ti jejich cvičitelé mají krásnou práci. Pro mě to byl zážitek a sám jsem si řekl, že tohle by mě neskutečně bavilo…