Avatar uživatele
Sůwa

Jaká kosmetika (vč. značky) by potěšila -náctiletého pohledného muže?

Doplňuji:
Dala jsem na radu >nogy<, koupila jsem 3 různé cosi od značky Adidas a ještě mi k tomu dali gratis peněženku. Příště si vezmu s sebou lupu, je to tam napsáno buď anglicky, nebo mrňavě, ale prodavačky mi poradily. Zbytečně nespekulujte, je to pro vnuka, který najednou strašně vyrostl a docela mu to sluší. Jsem z toho celá zaskočená babička 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, johana 56, briketka10, gagaga před 3788 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Noga

Jestli je normální, tak bych asi zapomněl na to že ho nějaká kosmetika potěší, ale když už, tak nějaký sprchový, (pokud se už holí) holící, vlasový gel/šampon libovolné značky v jednom. Takový ten 3v1. Mám vyzkoušený tenhle:
http://www.kra­sa.cz/sprchovy-gel-a-sampon-pro-muze-hair-body-active-start-shower-gel-shampoo-250-ml.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

… a musí být opravdu pohledný ?! 🙂
Doplňuji:
Osobně preferuji Fa a můžu doporučit i – náctiletému.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
emamamisu

možná by bylo dobré jej obdarovat i nějakým decentním parfémem či parfémovanou vodou. já jsem takto obdarovala vůbec poprvé na Vánoce svého bratra a s odstupem času mi řekl, že to byl stejně nejlepší dárek, protože se na něj začaly víc lepit „kočky“ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Když už pobíháš po drogerii,což takhle značka Primeros nebo Durex? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Šampon, sprchový gel, deodorant, pokud se už začíná holit tak pěnu na holení a vodu po holení. Krásně mi voněla sada ve vůni Ocean blue od LR cosmetic. Kupovala jsem ji kdysi pro syna a byl velmi spokojený.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dobrý den, tak co si budeme. Hodně záleží na tom, jestli nějakou kosmetiku používá. Pokud ne, tak bude stačit parfém. Pokud ano, tak můžete vybrat klidně i minerální pudr od https://petra­souckova.cz/ka­tegorie/pece-o-plet/mineralni-pudr/ :) Ten používám já na zakrytí některých skvrn po akné, které mám z mých mladých pubertálních let. :)

Avatar uživatele
zjentek

noga: tazatelka si je 100%vědoma, že ho potěší ta kosmetika. Je pohledný, to stačí ..co zmiňuješ ty, se tam neřeší ,)

před 3788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Značkou Adidas nebo Nivea potěším dodnes i -cetiletého.

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

suwo !!! vy se nezdate !!! :)

  • iv-

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Že jo, kdo by to do mne řekl? 🙂
Zas se ta .>ocko< vnucuje, že jí to pořád baví ☹

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ta musí být u všeho,
ale já už jsem tady
holky moje jupíí ♫♫

před 3786 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:) suwo…a nema ten vas nactilety nejakeho pribuzneho ??
( me by stacil i "satilety " :)

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

  • iv- budeš muset ještě chvíli počkat. Těm dalším je teprve 1 1/2 a 2 1/2 roku.

Jinak vůni „Ocean“ dobře znám, už léta ji používám na WC 🙂

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:( to uz " tu " asi nebudu :(

suwo, vy jste snad jeste horsi nez ja ..a to je uz snad na zapsani do Guinnessovy knihy rekordu :)

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

🙂

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To víš, Sůwo, že mě to baví. Já si zase říkám, jak dlouho bude bavit tebe chovat se takhle iracionálně.
O „vnucování se“ nemůže být ani řeč. Jenom koukni do zrcadla, co ti ukazuje.

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví