Sůwa

Jaká kosmetika (vč. značky) by potěšila -náctiletého pohledného muže?

Doplňuji:
Dala jsem na radu >nogy<, koupila jsem 3 různé cosi od značky Adidas a ještě mi k tomu dali gratis peněženku. Příště si vezmu s sebou lupu, je to tam napsáno buď anglicky, nebo mrňavě, ale prodavačky mi poradily. Zbytečně nespekulujte, je to pro vnuka, který najednou strašně vyrostl a docela mu to sluší. Jsem z toho celá zaskočená babička 🙂

Nejlepší odpověď
Noga

Jestli je normální, tak bych asi zapomněl na to že ho nějaká kosmetika potěší, ale když už, tak nějaký sprchový, (pokud se už holí) holící, vlasový gel/šampon libovolné značky v jednom. Takový ten 3v1. Mám vyzkoušený tenhle:
http://www.kra­sa.cz/sprchovy-gel-a-sampon-pro-muze-hair-body-active-start-shower-gel-shampoo-250-ml.html

Další odpovědi
anonym

… a musí být opravdu pohledný ?! 🙂
Doplňuji:
Osobně preferuji Fa a můžu doporučit i – náctiletému.

emamamisu

možná by bylo dobré jej obdarovat i nějakým decentním parfémem či parfémovanou vodou. já jsem takto obdarovala vůbec poprvé na Vánoce svého bratra a s odstupem času mi řekl, že to byl stejně nejlepší dárek, protože se na něj začaly víc lepit „kočky“ :)

Krakis

Když už pobíháš po drogerii,což takhle značka Primeros nebo Durex? 🙂

anonym

Šampon, sprchový gel, deodorant, pokud se už začíná holit tak pěnu na holení a vodu po holení. Krásně mi voněla sada ve vůni Ocean blue od LR cosmetic. Kupovala jsem ji kdysi pro syna a byl velmi spokojený.

Michálek1245

Dobrý den, tak co si budeme. Hodně záleží na tom, jestli nějakou kosmetiku používá. Pokud ne, tak bude stačit parfém. Pokud ano, tak můžete vybrat klidně i minerální pudr od https://petra­souckova.cz/ka­tegorie/pece-o-plet/mineralni-pudr/ :) Ten používám já na zakrytí některých skvrn po akné, které mám z mých mladých pubertálních let. :)

zjentek

noga: tazatelka si je 100%vědoma, že ho potěší ta kosmetika. Je pohledný, to stačí ..co zmiňuješ ty, se tam neřeší ,)

johana 56

Značkou Adidas nebo Nivea potěším dodnes i -cetiletého.

gagaga

suwo !!! vy se nezdate !!! :)

  • iv-

Sůwa

Že jo, kdo by to do mne řekl? 🙂
Zas se ta .>ocko< vnucuje, že jí to pořád baví ☹

briketka10

ta musí být u všeho,
ale já už jsem tady
holky moje jupíí ♫♫

gagaga

:) suwo…a nema ten vas nactilety nejakeho pribuzneho ??
( me by stacil i "satilety " :)

Sůwa

  • iv- budeš muset ještě chvíli počkat. Těm dalším je teprve 1 1/2 a 2 1/2 roku.

Jinak vůni „Ocean“ dobře znám, už léta ji používám na WC 🙂

gagaga

:( to uz " tu " asi nebudu :(

suwo, vy jste snad jeste horsi nez ja ..a to je uz snad na zapsani do Guinnessovy knihy rekordu :)

Sůwa

🙂

anonym

To víš, Sůwo, že mě to baví. Já si zase říkám, jak dlouho bude bavit tebe chovat se takhle iracionálně.
O „vnucování se“ nemůže být ani řeč. Jenom koukni do zrcadla, co ti ukazuje.