martinecek2

Jaká knížka k malým maturitám?

Zdravím,
z jakých knížek mám vybírat pro povinnou četbu k malým maturitám? (jedná se o maturity nanečisto, na základní škole).
Jedná se o takovou zajetou tradici která se na místní škole provozuje a myslím si že to je fakt :)

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je nepřesná. Navíc se ptáte na nesprávném místě.

Nevíme, kterou četbu máte doporučenou, kolik knih vám vyučující vybrala.

Neznáme okolnosti, jak „zkoušky“ probíhají, v kterém jste ročníku, zda jsou „zkoušky“ písemné nebo ústní, zda rozebíráte dílo atd.

Spíš než jaká – malá, velká atd., která knížka, tj. od kterého autora.

Zeptetje se učitele češtiny, ten jediný vám na otázku správně odpovi.

V odkazu je seznam doporučené četby pro 6. – 9. ročník. Může se lišit od toho, který jste dostali vy.

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:UaZ9Yn­leaoIJ:www.zsvrchla­bi.cz/%3Fdl_id­%3D20+&cd=7&hl=cs&ct=cln­k&gl=cz&clien­t=firefox-b