Cermak

Jaká/která klinika na umělé oplodnění patří mezi vyhlášené ?

Uvědomte si, že je rozdíl mezi zájmeny Jaká x která.

Jaká klinika – třeba velká, malá, soukromá, moderní atd.
Která klinika – konkrétní, její název.

Nejlepší odpověď
annas

Jaká klinika? Velká, moderní, levná , soukromá, státní.
Která klinika? Konkrétní v určitém místě.

Tedy vás zajímá spíš Která, nebo Jaká – z možností, které jsem uvedla výš.

Každý má jiné zkušenosti.

Ale snad v Brně. Můžete ses zeptat on-line

Hodnocení

https://www.mo­drykonik.cz/fo­rum/asistovana-reprodukce/jaka-je-nejlepsi-reprodukcni-klinika-v-brne/

https://prona­tal.cz/cs/?gcli­d=CjwKCAjw4_H6BRA­LEiwAvgfzqz83Jod­h6M6LeTnNWefphnlRDJMJW04­_cAso2aNaKWyE­fyRXMoyEsRoCvqwQAv­D_BwE

Další odpovědi
Alesh

Prosím tě, stačí, když se manželka staví, úspěch zaručen! 🙂

majki636

Pokud vím, tak hodně známá je www.ivf-zlin.cz mají velké procento úspěšnosti.

PetaKo

Osobní zkušenost nemám ale hodně diskutovaná je klinika ivf ve Zlíně, která má hodně velkou úspěšnost v tom umělém oplodnění

IvkaH

Já jsem teda byla vajíčka darovat, a to na klinice ivf Zlín a určitě půjdu někdy v budoucnu zase. Ale co jsem tímto příspěvkem chtěla říci je, že když bych byla na opačném místě, tak půjdu na tuto kliniku téže, protože tam je velmi pěkný přístup ze strany lékařů.

Honzin8

A na té klinice jsi byla kde? Koukala jsem se, že je v Brně a v Ostravě… Děkuji,

KaraskovaAl

Ahoj, my jsme na umělku byli. A kliniku jsem si vybírala podle recenzí a hodnocení. Hledala jsem vhodnou kliniku, hodně jsem na tom dělala, dlouho. Prošla jsem všechny, v celé ČR a nakonec ta repromeda.cz mě oslovila nejvíc. A jsem za to ráda, že jsem se jim svěřila do péče. Tam budeš spokojená.

annas

Blbost to není, protože je rozdíl mezi jaký a který.
Jaká klinika? Třeba moderní.
Která klinika? Konkrétní.

Vy jste neodpověděl ani na otázku jaká ani která.

Alesh

Viz odpověď níže.
Odpověděl… klinika, která se zove Alesh. 🙂 Může se to tak říct? 😉

Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Neumíte reagovat slušně? Slovo debilní je velmi vhodné.

Je rozdíl, když se zeptáte .- Jaká ženas se ti líbí – = – malá, velká, blondýna atd.

Která žena – Máňa Nováková, Petra Veselá atd.

Z odkazu si můžete připomenout rozdíl mezi těmito zájmeny.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-pro-vas-slozite-pochopit-rozdil-mezi-zajmeny-jaky-a-ktery

Alesh

Umím. Neřekl bych.
Já bych zůstal u tykání, na síti mi vykání přijde takové povýšenecké, jako, že mi dáváš najevo, jak jsi nad věcí, nade mnou. Je to tak, ne? 😉
Pokud jde o tento rozdíl, tak v určitých spojeních spousta lidí to použije možná špatně, ale lze to pochopit. Zde bylo zcela evidentní, že se dotyčný ptá na konkrétní kliniku, čili když už, tak teda ta oprava měla být z „jaká“ na „která“ a nikoli na ten blábol „jaká/která“.

annas

Vykám všem, jsme cizí, neznámí, proč bych někomu tykala, byť jde o internet. Vykám i školákům, výjimečně napíši ty.

Co si myslíte, je vaše věc, ale nepodsouvejte mně své myšlenky..

Uvedená zájmena se používají špatně, jenže pokud jsme je s q. neopravili, nedostal tazatel často odpověď na to, co chtěl slyšet.

Přesná odpověď na otázku Jaká – uvedla jsem, ale to ho zřejmě nezajímá.

Nevíme, co tazatel chce vědět Neumím číst jeho myšlenky.. Od některých dostane 2 odpovědi. Pokud to považujete za blábol, za to nemůžu.

Alesh

Tak mě prosím tě tykej, dyť už se nějaký ten pátek známe ne? 😛 Já jsem z toho nervózní, když mi starší dámy vykají! 😉
Já ti nic nepodsouvám, však jsem se ptal, jestli ta moje domněnka je správná či nikoli.
Pokud jde o otázku „Jaká klinika na umělé oplodnění patří mezi vyhlášené ?“, tak je snad evidentní, že se neptá obecně, ne?