Mousinek

Jaká katastrofa myslíte že se stane v roce 2012?

Já myslím že nějyký asteroid spadne do moře a zaplaví celou zem.

Odpovědi
Miroslavst

http://www.zme­nyklimatu.estran­ky.cz/img/pic­ture/1134/aste­roid-impact-by-david-hardy.jpg
a pak se všichni probudíme do dalšího dne a opět budeme bláznit, protože budou vánoce :D

poa.li

Myslím, že dojde k tomu, že v západní společnosti začnou tvořit většinu lidí s trochu jiným vnitřním postojem k životu a všemu, než je tomu nyní. Spoustě ostatních se tím zhroutí systém hodnot a budou se s tím těžko vyrovnávet.Tím se podle mě dost pozmění charakter společnosti jako takové. Dívejte se okolo sebe, poslouchejte, kdo co říká…
A nebo se nestane nic. Nebo že by ten asteroid?

anonym

Presidentem bude cikán!

venkovan

Řekl bych, že si zas v autě vyliji horký čaj z termosky do klína.
Ty ostatní katastrofy co přijdou jsou detail.

Zdroj: život