Avatar uživatele
nikolkap

Jaká jste kategorie

Jste registrovaný,po­kročilý,bronzo­vý,stříbrný nebo zlatý?Já jen pokročilá.To mám co dělat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878, pekynka před 4999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
oskar

Nezáleží jaká jste,ale hlavně,že jste tu s námi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ja ani nevim nejak se oto nestaram,jsem rada ze muzu"podrbat"s fajn lidmi a podelit se o radosti i starosti,a musim rict ze jste vsicni dobra parta i kdyz se asi znate uz dlouho a ja jsem novacek tak jste me pekne prijali mezi sebe a za to VSEM DIK

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Stačí jen, když budete věcně a přínosně odpovídat na otázky ve kterých se vyznáte.

Pokud někdo jiný shledá vaší odpověď užitečnou ohodnotí ji, což vás o něco málo přiblíží vzácnějšímu kovu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Bronzová, ale do Stříbrné mi chybí 684 bodů =)
Když jsem se sem zaregistrovala, říkala jsem si, že to nikdy nezvládnu. A už mám na kontě 4316 bodů. A před některými Zlatými smekám. Zajímalo by mne, zda i já se tam doplazím 😁

Jinak: Registrovaného poznáte tak, že má jen přezdívku a je bez „hvězdičky“.

Bronzového podle oranžové „hvězdičky“.

Stříbrného podle šedé „hvězdičky“

Zlatého podle žluté „hvězdičky“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Jsem v kategorii bronzový.Pod desítkou nejaktivnějších uživatelů,si můžeš otevřít celkový žebříček.Tam se můžeš podívat kolik má kdo bodů a kvalitních odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

ja sam tento týždeň dostala bronzovú medailu. Ale na stiebro sa musím ešte veeeeľa usilovať a študovať 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Led, gratuluji a děkuji za odpovědi, které mně pomohly.

před 4999 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek