nikolkap

Jaká jste kategorie

Jste registrovaný,po­kročilý,bronzo­vý,stříbrný nebo zlatý?Já jen pokročilá.To mám co dělat.

Nejlepší odpověď
oskar

Nezáleží jaká jste,ale hlavně,že jste tu s námi.

Další odpovědi
anonym

ja ani nevim nejak se oto nestaram,jsem rada ze muzu"podrbat"s fajn lidmi a podelit se o radosti i starosti,a musim rict ze jste vsicni dobra parta i kdyz se asi znate uz dlouho a ja jsem novacek tak jste me pekne prijali mezi sebe a za to VSEM DIK

anonym

Stačí jen, když budete věcně a přínosně odpovídat na otázky ve kterých se vyznáte.

Pokud někdo jiný shledá vaší odpověď užitečnou ohodnotí ji, což vás o něco málo přiblíží vzácnějšímu kovu.

Jahoda

Bronzová, ale do Stříbrné mi chybí 684 bodů =)
Když jsem se sem zaregistrovala, říkala jsem si, že to nikdy nezvládnu. A už mám na kontě 4316 bodů. A před některými Zlatými smekám. Zajímalo by mne, zda i já se tam doplazím 😁

Jinak: Registrovaného poznáte tak, že má jen přezdívku a je bez „hvězdičky“.

Bronzového podle oranžové „hvězdičky“.

Stříbrného podle šedé „hvězdičky“

Zlatého podle žluté „hvězdičky“.

Džanička

Jsem v kategorii bronzový.Pod desítkou nejaktivnějších uživatelů,si můžeš otevřít celkový žebříček.Tam se můžeš podívat kolik má kdo bodů a kvalitních odpovědí.

led

ja sam tento týždeň dostala bronzovú medailu. Ale na stiebro sa musím ešte veeeeľa usilovať a študovať 🙂

annas

Led, gratuluji a děkuji za odpovědi, které mně pomohly.