Zvědavý

Jaká jsou nejznámější (nebo nejčastější) chorvatská přijmení ??

Nejlepší odpověď
annas

Deset nejčastějčích příjmení v Chorvatsku

Horvat, Druhá Kovacevic , Babic, Maric, Novak, Juric, Kovacic, Vukovic, Knezevic, Markovic

V orginále je na c znaménko, nevím, jak a zda se překládá do CJL.

viz odkaz
https://www.go­ogle.cz/search?q=di­o+Hrvatska+pre­zimena&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox&channel=rcs&gfe_­rd=cr&ei=jNV5VO­O4Koyg-wa9zYDAAw

quentos

annas: ad poslední věta, to ć se čte a překládá jako „č“, ale nejlépe je zachovat původní diakritiku…

annas

Děkuji. Myslela jsem si to, ale překladač nepřeložil, proto jsem si nebyla jistá.