Jaká jsou čistě, či alespoň částěčně přírodní antibiotika, které jsou volně dostupná bez předpisu?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak třeba širokospektrá – cibule, česnek, zázvor, křen – v dostatečném množství ´kudy chodí, tudy léčí´…
;-D
Problémem je, že ani tyto ´bylinky´ by si nikdo neměl ´ordinovat´ bez znalosti věci – samozřejmě, množství běžně konzumované s potravou jinak zdravému člověku neuškodí.

Další odpovědi
marci1

Třeba Neem, přírodní antibiotikum bez nežádoucích účinků.
http://dr.frej­.cz/zdravi/ne­em-skvele-prirodni-antibiotikum