Kepler

Jaká jídla máte radši?

  1. Jednodušší, kde vynikne chuť hlavní suroviny, např. pstruh na másle, smažený kapr, hovězí steak, houbová smaženice
  2. Složitější, rafinovaná, s množstvím surovin a koření, např. některá asijská jídla, výmysly michelinských kuchařů, ale za to koncert chutí a požitků.

Nejlepší odpověď
Drap

Všechna dobrá a kvalitní. Nelze takto zevšeobecňovat a hodnotit.

Další odpovědi
briketka10

Nejraději mám řízky ze smaženého kapra a
krkovičku na grilu, pikantně okořeněnou 😁
Dále si pochutnám na houbové omáčce,
kterou vaří nejlépe moje teta z Brna.

Steak jsem nikdy nejedla, ale ochutnala
bych jej velmi ráda.

Lamalam

Takhle to nerozlišuju, mám ráda určitá jídla z obou skupin.

Danina65

Hlasuji pro jednoduchost, a přeji si ochutnat steak z masa, které je pro něj určené a od kuchaře, který steakům rozumí.

hapiky

Nejlepší požitek z jídla mám, když jím to co jsem nikdy nejedl a co alespoň přiměřeně chutná. Samozřejmě pouze dočasně. Potom se těším zase na klasiku.

Jiří Bohumil

Jednodušší, uvedená v bodě1. jako základ. Když mám čas a chuť, pak zkusím nějakou improvizaci, za využití různého masa, koření, zeleniny a různých přísad. Asijská jídla mohou být inspirací. Ale podle receptů nevařím, nebaví mně to. A dá se to i jíst (většinou). 🙂

Klaproth

Mě je to jedno. Sním skoro všechno.

Kikulinka85

Jsou ty příbory kvalitní? Krájí rovně? My jsme si koupili super příbory, měla to být kvalita, ale rovný řez to teda neudělá ani za nic… :/

XenieRo

Manžel miluje steaky a maso vůbec. Čili pro nás byla nutnost mít doma steakový příbor. Koupili jsme tento https://www.zgas­tro.cz/jidelni-nerezove-pribory/168-steakovy-pribor-sada-5999056771123.html a jsme spokojeni.

Pajka.111

Ty jsou senzační. Moc děkuju za inspiraci. Taky mu je musím koupit, bude mít radost.

Kepler

Danino, máš pravdu, já jsem si takový stejk jednou dal, majitel odebíral jen kvalitní hovězí z Argentiny. Zážitek to byl neskutečný, i když dost drahý.