Avatar uživatele
Kepler

Jaká jídla máte radši?

  1. Jednodušší, kde vynikne chuť hlavní suroviny, např. pstruh na másle, smažený kapr, hovězí steak, houbová smaženice
  2. Složitější, rafinovaná, s množstvím surovin a koření, např. některá asijská jídla, výmysly michelinských kuchařů, ale za to koncert chutí a požitků.

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gagaga, marci1, Danina65, hapiky před 2480 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Všechna dobrá a kvalitní. Nelze takto zevšeobecňovat a hodnotit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Nejraději mám řízky ze smaženého kapra a
krkovičku na grilu, pikantně okořeněnou 😁
Dále si pochutnám na houbové omáčce,
kterou vaří nejlépe moje teta z Brna.

Steak jsem nikdy nejedla, ale ochutnala
bych jej velmi ráda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Takhle to nerozlišuju, mám ráda určitá jídla z obou skupin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Hlasuji pro jednoduchost, a přeji si ochutnat steak z masa, které je pro něj určené a od kuchaře, který steakům rozumí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Nejlepší požitek z jídla mám, když jím to co jsem nikdy nejedl a co alespoň přiměřeně chutná. Samozřejmě pouze dočasně. Potom se těším zase na klasiku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jednodušší, uvedená v bodě1. jako základ. Když mám čas a chuť, pak zkusím nějakou improvizaci, za využití různého masa, koření, zeleniny a různých přísad. Asijská jídla mohou být inspirací. Ale podle receptů nevařím, nebaví mně to. A dá se to i jíst (většinou). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Mě je to jedno. Sním skoro všechno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kikulinka85

Jsou ty příbory kvalitní? Krájí rovně? My jsme si koupili super příbory, měla to být kvalita, ale rovný řez to teda neudělá ani za nic… :/

před 1035 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Manžel miluje steaky a maso vůbec. Čili pro nás byla nutnost mít doma steakový příbor. Koupili jsme tento https://www.zgas­tro.cz/jidelni-nerezove-pribory/168-steakovy-pribor-sada-5999056771123.html a jsme spokojeni.

před 1463 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ty jsou senzační. Moc děkuju za inspiraci. Taky mu je musím koupit, bude mít radost.

před 1442 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Danino, máš pravdu, já jsem si takový stejk jednou dal, majitel odebíral jen kvalitní hovězí z Argentiny. Zážitek to byl neskutečný, i když dost drahý.

před 2480 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek