FlAsh_7

Jaká je životnost wifi modemu?

Odpovědi
Justin1

Mám 6 let starý wifi router a funguje pořád výborně, musím zaklepat na dřevo.

elkon

Modem není jídlo, které se za několik dní zkazí.

Hlada

Jako jiného přístroje spotřební elektroniky.
Pokud se nevyskytne závada nějaké součástky nebo montáže v prvním roce, je životnost omezená zpravidla jen kvalitou elektrolytických kondenzátorů. Jejich cena je zanedbatelná, výměna snadná.

ivzez

Může to být dva roky > router se může krátce po skončení záruky pokazit a vyhodit,
protože už pro něj nebudou součástky.

Ale může to být i desítky let. > Dokud s ním budou počítat nové OS
a dokud pro ně budou existovat ovladače.

anonym

elkon, víš to, nebo to nevíš? ☹ Co je to za odpověď?

zjentek

Jo, elkon… přesně… Co je to za odpověď?

Správně Sambo, zdravím! (;